Gazeta Finansowa: "Leasing All Inclusive" GO-leasing Najlepszym Produktem dla MSP 2018!

"Gazeta Finansowa" przyznała dziś (28.09.2018 r.) wyróżnienia w ramach projektu "Turbiny Polskiej Gospodarki".

Wśród nagrodzonych firm, znalazła się gólnopolska sieć brokerów leasingu GO-leasing Sp. z o.o. z innowacyjną ofertą "Leasing All Inclusive".

To według specjalistów "Najlepszy Produkt dla MSP 2018" w kategorii leasing.

Turbiny Polskiej Gospodarki to cykliczny raport Gazety Finansowej, w którym prezentowane są najlepsze produkty dla Małych i Średnich Przedsiębiorców, a także publikowane wyniki finansowe małych i średnich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Leasing All Inclusive, to usługa, która jest odpowiedzią na trzy najważniejsze oczekiwania klientów związane z używaniem firmowego auta: wybór samochodu, optymalne finansowanie (leasing), serwis.
turbiny logo

Dzięki współpracy GO-leasing z ponad 100 dealerami samochodowymi oraz blisko 40 firmami leasingowymi, Klienci w jednym miejscu i czasie mają dostęp do atrakcyjnych ofert 36 marek samochodów wraz z najbardziej dopasowaną formą finansowania oraz serwisu.

- Dzięki Leasingowi All Inclusive Klienci przede wszystkim oszczędzają czas i pieniądze. To profesjonalni doradcy GO-leasing na podstawie analizy potrzeb, dobierają i wyszukują najbardziej optymalne gotowe rozwiązania: samochód wraz z leasingiem i serwisem - mówi Grzegorz Olszewski, prezes zarządu spółki GO-leasing.

- Połączenie atrakcyjnych rabatów flotowych wraz z najkorzystniejszą ofertą finansowania tworzy efekt synergii w postaci bardzo niskiej miesięcznej raty leasingowej w stosunku do wartości samochodu - dodaje Olszewski.

Leasing All Inclusive dopasowuje się do potrzeb przede wszystkim małych i średnich firm oferując: niską ratę (opłaty za rzeczywiste zużycie pojazdu), gwarantowaną wartość końcową pojazdu (wykup jest jedynie opcją), stałe koszty serwisowe (brak niespodzianek i nieprzewidzianych napraw podczas eksploatacji), wygodę i kompleksową obsługę na telefon (serwis, likwidacja szkody), pełną mobilność (samochód zastępczy na czas naprawy), komfort (klienci szukający używanych aut – za podobną ratę mogą jeździć nowym autem, klienci szukający nowego auta – mogą jeździć autem o klasę wyższą), znaczącą poprawę płynności finansowej (brak opłaty wstępnej i niskie raty) oraz indywidualną opiekę doradcy GO-leasing (doradztwo w doborze samochodu i struktury leasingu, pomoc w czasie trwania umowy, mobilność i dostępność).

GO-leasing to czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu Klient wie, gdzie otrzyma leasing lub kredyt samochodowy najkorzystniej. 

dyplom turbinyJesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, jednej z najbardziej liczących się organizacji, skupiającej blisko 100 przedsiębiorstw z branży finansowej i działającej od blisko 20 lat.

Spółka GO-leasing wierzy, że zaufanie to podstawa, dlatego poddała się audytowi zasad obsługi klienta oraz etyki działań wewnętrznych i rynkowych uzyskując Certyfikat Etyczny. Więcej informacji znajdziesz na stronie KPF.

Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo", a także jesteśmy laureatem nagrody "Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017", przyznawanej przez Business Centre Club.