Zamiast na zakupy, idziemy „na leasing”.

 

Planując inwestycje w firmie warto zastanowić się w jaki sposób sfinansować ewentualne wydatki. Do niedawna przedsiębiorcy chcący zakupić sprzęt elektroniczny na niewielką wartość decydowali się najczęściej na zakup za gotówkę. Ale zastanówmy się czy zakup sprzętu do firmy za 10-15 tys zł to faktycznie niewielka wartość oraz czy zakup za gotówkę jest najkorzystniejszą opcją?

 Warto zwrócić tu uwagę, iż sfinansowanie zakupu sprzętu np. w formie leasingu pozwoli przedsiębiorcy rozłożyć koszt zakupu na raty i nie angażować firmowej gotówki. Utrzymanie płynności finansowej w firmie przy jednoczesnym inwestowaniu w rozwój firmy jest dla wielu przedsiębiorców kluczowe, a leasing daje taką możliwość.

Zatem leasing online,  ale jak?

Po pierwsze oferta leasingowa jest już coraz częściej dostępna bezpośrednio w sklepach internetowych oferujących elektronikę. Po drugie minimalne wartości sprzętu które można leasingować zaczynają się już od kwoty 1500 zł netto. Często leasingodawcy proszą klienta o wykonanie przelewu na kwotę 1 zł w celu weryfikacji firmy. Sam proces leasingowy jest bardzo prosty, wniosek można wypełnić elektronicznie a decyzja wydawana jest w ciągu 10-15 minut od złożenia. Klient dostaje umowę w formie elektronicznej lub dostarcza ją kurier. Za pomocą leasingu online możemy finansować nie tylko sprzęt elektroniczny ale także  inne maszyny i urządzenia do wartości 50 tys zł netto.

WEŹ LEASING TERAZ

 

Źródło: Bussines Insider